По-русски|In English
Užsisakykite naujienasUžsisakykite naujienas
8 611 361698 611 36169

Vidaus taisyklės

VIEŠBUČIO „PALANGOS VĖTRA“ VIDAUS TAISYKLĖS 

 1. Individualių svečių ir grupių atvykimas į viešbutį nuo 14 val., išvykimas iki 12 val.
 2. Kambarys rezervuotas iki 18:00 val. jūsų atvykimo dieną. Jei planuojate atvykti vėliau nei 18:00 val., rezervaciją prašome garantuoti vėlyvam atvykimui, kitu atveju - Jūsų užsakymas bus anuliuotas.
 3. Registruojantis prašome pateikti asmens tapatybės dokumentą.
 4. Jei naudojatės minibaru, maloniai prašome išsiregistruojant pateikti suvartotų gėrimų ir užkanžių sąskaitą.
 5. Viešbučio patalpose nerūkoma. Nesilaikant šios taisyklės, bauda – 58 Eur. Rūkyti galima tik lauke, balkonuose, terasose.
 6. Dėl Jūsų pačių saugumo prašome, kad kambariuose nakvotų tik prisiregistravę asmenys. Tuo pačiu informuojame, kad svečiai moka už visus faktiškai numeryje gyvenančius asmenis.
 7. Vertingus daiktus rekomenduojame laikyti kambariuose esančiuose seifuose.
 8. Maloniai prašome lankantis pirčių komplekse nesinešti kambaryje esančių rankšluosčių. Juos Jūs rasite persirengimui skirtose spintelėse pirčių komplekse.
 9. Už nepanaudotas kompleksuose esančias paslaugas pinigai negrąžinami.
 10. Lygintuvas ir lyginimo lenta trumpam naudojimui suteikiami nemokamai.
 11. Dėkojame, kad saugojate viešbučio inventorių. Informuojame, kad už padarytą žalą inventoriui numatyta materialinė atsakomybė.
 12. Dėkojame už pastangas taupiai naudoti įvairius resursus – taupiai gyvendami, padedate išsaugoti ne tik gamtą, bet ir mus supančią aplinką. Prašome išeinant išjungti šildytuvus, šviestuvus, be reikalo nelaikyti įjungtų elektros prietaisų, taupiai naudoti vandenį.
 13. Kambariai tvarkomi kasdien, nuo 8 iki 17 val., klientui nesant kambaryje.
 14. Jei pageidaujate, kad Jūsų kambaryje būtų pakeisti rankšluosčiai arba patalynė, prašome apie tai pranešti viešbučio administratorei (arba kambarinei). Kambarinė, tvarkydama kambarį, pakeis rankšluostį tik tuomet, jei jis bus paliktas ant grindų. Patalynė be svečio prašymo keičiama ne dažniau kaip po 3 pragyvenimo viešbutyje parų.
 15. Maloniai prašome pastebėjus įrangos ar technikos gedimus, apie juos pranešti viešbučio administratoriui.
 16. Nuo 23 iki 6 val. viešbutyje – ramybės laikas. Prašome gerbti savo kaimynų poilsį. Jei Jums kas nors trukdo ilsėtis, praneškite viešbučio administratoriui.
 17. Jūsų ir Jūsų turto saugumui užtikrinti viešbučio bendro naudojimo patalpose bei pastato išorėje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.
 18. Viešbučio svečiai už paslaugas gali atsiskaityti grynaisiais pinigais (Eurais) arba VISA, Maestro, MasterCard, Eurocard, American Express kortelėmis.