По-русски|In English
Užsisakykite naujienasUžsisakykite naujienas
8 611 361698 611 36169

Spa namai

Veido terapijos

Liftinguojanti, stangrinanti programa

Demakiažas + pilingas + serumas + gelis + fluidas + lengvas masažas + kaukė + emulsija

Procedūra padės susigrąžinti ir išlaikyti jaunatvišką veido odą. Atliekant programą, atpalaiduojami veido susitraukimai, išlyginant mimikos raukšleles. Puikūs rezultatai jau po pirmos procedūros: sumažėja raukšlių ilgis ir gylis. Oda atgauna stangrumą, tankį ir jaunatvišką išvaizdą. Procedūros metu atliekamas liftinguojantis masažas, kuris dar labiau sustiprina naudojamų produktų poveikį.

90 min - 62,50 €

Dėmes ir paraudimą koreguojanti programa

Demakiažas + pilingas + serumas + veido kaukė + lengvas masažas + apsauginis kremas

Procedūra šviesina pigmentuotą ir ramina sudirgintą veido odą. Ši procedūra – tai naujausių technologijų produktas. Veido kaukė idealiai priglunda prie veido, kaklo ir dekolte, tarsi antroji oda. Nuėmus kaukę, ant jos lieka topografinis odos atspaudas. Procedūros metu oda giliai sudrėkinama, gerinamas odos vientisumas ir stangrumas, sumažinami uždegiminiai procesai, sukelti UVB spindulių, regulioujama netolygi odos pigmentacija.

80 min - 56,50 € 

Atkurianti veido ir kaklo programa

Demakiažas + pilingas + serumas + masažinis kremas + kaukė + emulsija

Procedūra stangrina ir liftinguoja veido ir kaklo odą. Didelės molekulinės masės kviečių proteinai lygina odos mikroreljefą, sumažina odos šiurkštumą bei šerpetojimą, mažina raukšles, pagerina odos tonusą. Vynuogių kauliukų ir alyvuogių aliejus drėkina, lygina, minkština odą. Daržinės gailutės ekstraktas pasižymi priešraukšliniu efektu.

80 min - 56,50 €

Regeneruojanti veido programa su kolagenu

Demakiažas + pilingas + serumas + masažinis kremas + kaukė + emulsija

Ši procedūra – tarsi natūralaus kolageno „injekcija". Jau po pirmo karto oda tampa lygi, stangri ir elastinga. Akimirksniu atstatomas drėgmės balansas, paskatinama regeneracija. Procedūros metu skatinama kolageno gamyba, atstatomas odos stangrumas bei tonusas, atstatoma dermos struktūra, skatinama regeneracija.

80 min - 56,50 €

Drėkinanti su hialiuronu

Demakiažas + pilingas + serumas + masažas + kaukė + emulsija

Аktyvus drėkinimas apsaugo odą nuo dehidratacijos, neigiamo aplinkos poveikio, nuo odos senėjimo požymių. Terapija užtikrina greitą ir ilgai išliekantį odos drėkinimą tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Sudėtyje esančios mikrokempinėlės suteikia odai švelnumo. Terminis vanduo, turtingas daugeliu maitinančių medžiagų, sustiprina odos drėkinimą ir išlygina reljefą. Suteikia komforto, sveikumo odai.

70 min - 51,00 € 

Energizuojanti vyrams

Pilingas + aktyvus koncentratas + lengvas masažas + kaukė + emulsija

Procedūra gaivina, detoksikuoja, stangrina, veikia prieš senėjimą, ramina ir gaivina odą. Suteikia odai matinę išvaizdą. Šalina streso poveikį. Garantuoja saugesnį ir švaresnį skutimąsi, mažina odos sudirgimą, energizuoja odą po vakarėlio ar šventės.

90 min - 51,00 €

Jūros dumblių veido terapija

Demakiažas + pilingas + lengvas masažas + kaukė + kremas

Spirulinos dumblių kaukė turi valomąjį poveikį: sugeria kenksmingas medžiagas ir odos nešvarumus, regeneruoja ir skatina kraujo apytaką, maitina, patempia poodinį jungiamąjį audinį, suteikia odai gyvybingumo.

70 min - 46,50 €

Veido procedūra su bičių produktais

Demakiažas + pilingas + oksiduojantis serumas + atstatantis kremas + lengvas  masažas + kaukė + emulsija

Oda prisotinama deguonies, maitinama, patempiama, jai suteikiama energijos. Pavargusi, streso paveikta oda atgauna gaivią ir švytinčią išvaizdą. Ypač rekomenduojama pavasarį ar po patirto streso.

70 min - 46,50 €

Express veido terapijos

Pilingas + serumas + kaukė

45 min - 38,00 €

Veido masažas atsižvelgiant į odos poreikį

30 min - 23,50 €